Dyżury członków Rady Nadzorczej

odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach od 1400 do 1600 w siedzibie Spółdzielni przy ul. Hajduka 17 (pok. 103).

03.07.2017 r.   – Halina Pędrys

07.08.2017 r.   – Gabriela Sitarz - Fujak

04.09.2017 r.   – Wanda Cieślar

02.10.2017 r.   – Maciej Dembiniok

06.11.2017 r.   – Beata Wójtowicz

 

08.01.2018 r.   – Jerzy Bawoł

05.02.2018 r.   – Dariusz Kustra

05.03.2018 r.   – Irena Salachna

09.04.2018 r.   – Andrzej Mleczko

07.05.2018 r.   – Jacek Tomczyk

04.06.2018 r.   – Andrzej Mleczko

02.07.2018 r.   – Dariusz Kustra

06.08.2018 r.   – Halina Pędrys

03.09.2018 r.   – Irena Salachna

01.10.2018 r.   – Beata Wójtowicz

05.11.2018 r.   – Jacek Tomczyk

03.12.2018 r.   – Maciej Dembiniok

 

07.01.2019 r.   – Jerzy Bawoł

04.02.2019 r.   – Wanda Cieślar

04.03.2019 r.   – Gabriela Sitarz - Fujak

01.04.2019 r.   – Dariusz Kustra
06.05.2019 r.   – Andrzej Mleczko
03.06.2019 r.   – Jacek Tomczyk
01.07.2019 r.   – Jerzy Bawoł
05.08.2019 r.   – Halina Pędrys
02.09.2019 r.   – Wanda Cieśla
07.10.2019 r.   – Irena Salachna
04.11.2019 r.   – Maciej Dembiniok

02.12.2019 r.   – Gabriela Sitarz - Fujak

 

13.01.2020 r.   – Beata Wójtowicz

03.02.2020 r.   – Dariusz Kustra

02.03.2020 r.   – Jerzy Bawoł

06.04.2020 r.   – Andrzej Mleczko

04.05.2020 r.   – Jacek Tomczyk