Sala konferencyjno - bankietowa w biurowcu Spółdzielni przy ul. Hajduka 17

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Cieszynianka” w Cieszynie zaprasza do wynajmu nowo wyremontowanej sali konferencyjno - bankietowej znajdującej się w biurowcu Spółdzielni przy ul. Hajduka 17. Sala ta została wykonana w nowoczesnej aranżacji i wyposażona w nowe, stylowe oświetlenie. Mogą w niej odbywać się za odpłatnością różne imprezy kulturalne oraz okolicznościowe np. komunie, konfirmacje, jubileusze urodzin, spotkania rodzinne itp., a także szkolenia, spotkania, konferencje, narady.

Zachęcamy naszych mieszkańców, członków Spółdzielni do korzystania z niej.

Dla członków Spółdzielni zniżki w opłatach za wynajem. Informacji udziela pracownica działu samorządowo – organizacyjnego, tel. (33) 8522413.


Szczegółowe informacje:

Ilość miejsc:

70 miejsc .

Wyposażenie sali:
Akustyczne: nagłośnienie z mikrofonami bezprzewodowymi oraz statywem. Audiowizualne: projektor multimedialny, ekran projekcyjny, stolik multimedialny

Zaplecze kuchenne:

Wyposażenie: lodówka z zamrażarką, witryna chłodnicza, patelnia elektryczna, profesjonalna kuchnia elektryczna do gastronomii, kuchenka z płytą ceramiczną i piekarnikiem zmywarka, zlewozmywaki, blaty szafek umożliwiające przygotowanie posiłków dla dużej liczby gości, a także kompletna zastawa stołowa na 70 osób wraz z naczyniami kuchennymi.

Odpłatność za wynajęcie sali:
Na spotkania lub konferencje bez korzystania z zaplecza kuchennego:
15 zł/godzinę + podatek VAT.

Na spotkania, konferencje lub imprezy okolicznościowe z korzystaniem z zaplecza kuchennego:
30 zł/godzinę + podatek VAT
lub 350 zł/imprezę 1-2 dn. + VAT + rzeczywiste koszty zużycia wody, kanalizacji i energii elektrycznej.

Na spotkania okolicznościowe organizowane przez pracowników oraz członków Spółdzielni z korzystaniem  z zaplecza kuchennego:
15 zł/godzinę + podatek VAT
lub 200 zł/imprezę 1-2 dn. + VAT + rzeczywiste koszty zużycia wody, kanalizacji i energii elektrycznej.