SEKRETARIAT: ul. Feliksa Hajduka 17, tel. 33 852 02 18, ps@smcieszynianka.org.pl

 

Spółdzielnia nadal prowadzi akcję zbierania „DYSPOZYCJI WYSYŁKI KORESPONDENCJI”

Zebranie dyspozycji w jak największej ilości pozwala uporządkować bazę adresów do korespondencji właścicieli lokali w Spółdzielni. Zauważyć należy, że sytuacja mieszkaniowa Spółdzielców na przestrzeni lat uległa znaczącej zmianie. Są osoby, które posiadają po kilka tytułów własności do lokali w zasobach Spółdzielni, niektóre z lokali są wynajmowane.  Właściciel ma prawo sam zdecydować, na jaki adres będzie otrzymywał wszelką korespondencję związaną z posiadanym lokalem.

Chęć otrzymywania wszelkiej korespondencji na wskazany adres e-mail zadeklarowało dotychczas już 970 osób, co pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z koniecznością druku czy wysyłki przy tradycyjnej formie dostarczania pism, a także ma znaczenie czysto ekologiczne.

Zachęcamy tych z Państwa, którzy mają taką możliwość, do wyboru sposobu otrzymywania korespondencji za pomocą poczty elektronicznej.

Druki można pobrać na stronie internetowej: www.smcieszynianka.org.pl lub można je otrzymać w każdej administracji oraz w siedzibie głównej na ul. Hajduka 17.

                                                                                                                             B.L.

Spółdzielnia nadal prowadzi akcję zbierania „DYSPOZYCJI WYSYŁKI KORESPONDENCJI”
Przewiń na górę
advanced-floating-content-close-btn
Skip to content